איך תתכוננו לפינוי דירה – מדריך

אם אתם מתעניינים בשירות של פינוי דירה, ואתם רוצים שהפינוי יעבור בצורה הטובה, המהירה והחלקה ביותר עבורכם, ישנם מספר דברים שעליכם לבצע לאורך כל התהליך, החל מבחירת חברת הפינוי ועד הרגע בו המפנים עוזבים את ביתכם לשלום לאחר הפינוי. להלן מדריך קצר עם שאלות ששאלתם אותנו בנושא זה:

בחירת חברת פינוי

כדי לבחור את חברת הפינוי המתאימה לכם ביותר, הקפידו על כך שהחברה מציעה בדיוק את השירות לו אתם זקוקים בין שמדובר על פינוי דירה, ובין שמדובר על פינוי ירושה, פינוי עזבון, פינוי מחסן, פינוי מרפסת וכדומה. בדקו עם החברה האם היא מוסמכת לעבוד עם מנוף גם אם אתם ממוקמים בקומת קרקע, בדקו עם החברה לאן היא מפנה את הפריטים לאחר הפינוי, האם היא מציעה שירותים משלימים בנוסף לפינוי וכל שאלה אחרת שיכולה לרמוז לכם על הסטנדרטים על פיהם עובדת החברה.

הכנה לפינוי

על מנת להתכונן לפינוי בצורה הטובה ביותר, אתם רוצים לעבור על החפצים השונים המיועדים לפינוי ולוודא שלא נמצאים בתוכם פריטים שאותם תרצו לשמור לעצמכם. שלב זה חשוב שבעתיים כאשר אתם מפנים ירושה, ולא רוצים לאבד מזכרות ופריטים בעלי ערך רגשי גבוה עבורכם. חלק מן החברות תבצענה מיון חפצים לפני הפינוי, אך לא תמיד אתם יכולים לסמוך על כך.

לפני שמתחיל הפינוי

לפני שמתחיל הפינוי אתם רוצים להבהיר לצוות העובדים ולאחראי עליהם מה הן הציפיות שלכם. אל תתביישו, ואל תחשבו שאולי אתם דורשים יותר מדי. אתם משלמים ממיטב כספכם על השירות, ומגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר שאפשר להציע. בקשו שהפינוי יתבצע בצורה שקטה ורגועה, ושבסוף הפינוי יבוצע ניקיון של חדר המדרגות, ובאופן כללי שהכל יתבצע מבלי להטריד את השכנים יתר על המידה.

בתום הפינוי

בתום הפינוי אתם רוצים להזמין גם שירות של ניקיון יסודי או במקרים מסויימים גם חיטוי מקצועי. דברים אלה נכונים בעיקר כאשר מדובר על פינוי דירה שהוזנחה במשך זמן רב, וכאשר אתם מתכוונים להעמיד את הדירה שלכם למכירה או להשכרה.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.