פינוי מחסנים

בחירת חברת פינוי – מדריך

בתור שירות שאתם צפויים לעשות בו שימוש פעם אחת או פעמיים לאורך כל חייכם, אתם נמצאים בעמדת נחיתות בשלב בו עליכם לבחור את החברה המתאימה לכם, מאחר ואין לכם את הידע והניסיון הנדרשים לשם כך. הנה מדריך קצר שיוכל לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

הכרת עולם הפינוי

בשלב ראשון כדאי להכיר תחילה את עולם הפינוי, לקרוא מאמרים מקצועיים, לצפות בקטעי וידאו המתעדים תהליכי פינוי דירה, לבדוק מספר חברות פינוי, להבין בדיוק מה כולל התהליך, כיצד הוא מתנהל, מה הם השירותים המשלימים המסופקים וכל פרט אחר שיוכל לסייע לכם ליצור תמונה כוללת על העולם הזה הנקרא פינוי דירה.

רשימת שאלות

לפני שאתם פונים לחברות השונות, ואתם אכן רוצים לבדוק לפחות שתי חברות שונות, הגדירו לעצמכם מספר שאלות שתרצו לקבל עליהן תשובות מחברת הפינוי. באופן עקרוני אתם רוצים לבחור בחברה המנדבת את המידע הנדרש מיוזמתה, ולא כזאת שצריך לשאוב ממנה את המידע, ובכל מקרה, הגדירו מספר שאלות המטרידות אתכם, והקפידו לקבל עליהן תשובות מלאות. שאלות כאלה יכולות לכלול שאלות כמו לאן מפנים את החפצים, האם ישנם שירותים משלימים, כמה עובדים מגיעים למקום, האם יש הסמכה לעבודה עם מנוף וכל שאלה אחרת שתסייע לכם להבין מול מי אתם עומדים.

צרו את הקשר

כעת, צרו קשר עם חברת הפינוי, נהלו שיחה צרכנית טיפוסית כפי שאתם עושים מול כל נותן שירות, שימו לב לאופן בו מדברים איתכם, לרצון לסייע מול הרצון להסתיר, והיזהרו ממלכודות. מלכודות יכולות להיות כל מיני הבטחות על פינוי בחינם, או כל מיני דברים טובים שמבטיחים לכם ושנשמעים לכם יותר מדי טובים. חברת פינוי היא עסק רווחי, אבל זה לא קזינו, ואין ביכולתה של חברת פינוי רצינית להבטיח לכם הבטחות יוצאות דופן. אם זה מה שאתם מקבלים, ייתכן שמישהו מנסה להציב לכם מלכודת, ועליכם להיזהר.

הזמנת שירותים

הזמינו את כל השירותים הנדרשים לכם לרבות פינוי, חיטוי מקצועי, ניקיון יסודי, שיפוץ ראשוני, מיון חפצים, סידור חפצים מחדש, אריזה ועיטוף חפצים וכל שירות אחר לו אתם זקוקים.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.