האם אפשר להזמין חברת פינוי לפינוי מהמרפסת?

אם יש לכם מרפסת גדולה, לא מן הנמנע שלאורך השנים עשיתם בה שימוש גם כמחסן לפריטים שאין לכם עוד צורך בהם, אבל אתם עדיין רוצים לשמור אותם בקירבתכם. במרבית המקרים, אנשים משתמשים במרפסת שלהם כמחסן, מבלי שהם כלל מודעים לכך. המודעות לכך שהמרפסת הפכה למחסן מגיעה רק כאשר כבר אי אפשר לשבת במרפסת בנחת, והיא כולה עמוסה בחפצים שחלקם כבר רקובים, חלקם חלודים ורובם שבורים והרוסים מפגעי מזג האוויר שפגעו בהם לאורך השנים. במקרה כזה, אתם לא רוצים לבצע את הפינוי של הפריטים באופן עצמאי, הן בגלל הקושי הפיזי והן בגלל הסיכונים הבטיחותיים של ההתעסקות עם חפצים במצב רעוע שכזה.

פינוי מרפסות בגובה רב באמצעות מנוף

במצב כזה, תוכלו להזמין חברת פינוי חפצים מגגות ומרפסות מקצועית המציעה שירות של פינוי ממרפסות, ואשר יודעת להגיע אליכם עם צוות עובדים מיומן ומוכשר, כלי עבודה מקצועיים ואמצעי שינוע נדרשים, ולפנות את כל הפריטים אל היעדים המתאימים להם. יעדים אלה יכולים להיות ארגוני צדקה, מפעלי מיחזור או אתרים מורשים להטמנת פסולת. כמובן שלא כל חברות הפינוי דואגות לפנות את הפריטים ליעדים מורשים, וישנן אף חברות פינוי קטנות וקיקיוניות המשליכות את החפצים שהן מפנות בשטחים פתוחים ונסתרים, על מנת שיוכלו להגיע למשימת הפינוי הבאה ולהרוויח עוד כסף. עם חברות הפינוי האלה אתם לא רוצים לעבוד, ולא רק בגלל הפגם המוסרי והחוקי שבהתנהגותם, פגם שדרך אגב, אתם עשויים להיות הכתובת לענישה בגללו מצד הרשות המקומית.

עבודה מקצועית לאנשי פינוי מקצועיים

פינוי ממרפסת יכול להתבצע בטכניקות דומות לתהליך פינוי דירה רגיל, והוא יכול להתבצע גם באמצעות שימוש במנוף המעוגן על אדן המרפסת, אדן החלון, אדן הגג או מופעל מהקרקע. לשם כך, עליכם למצוא חברת פינוי מקצועית ומנוסה, בעלת כל ההסמכות לעבודה בגובה רב. במידה והמרפסת שלכם נמצאת באחת הקומות התחתונות, האתגר הוא כמובן פחות יותר, אך עדיין אתם רוצים לעבוד עם חברה מקצועית שתבטיח פינוי בטוח ונכון של כל הפריטים והובלתם ליעדים המורשים והמתאימים להם.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.