האם ישנה חברה המציעה פינוי רהיטים ישנים בודדים?

חברות פינוי רבות מציעות שירותי פינוי כוללים המיועדים לפינוי תכולה מלאה של דירה, או פינוי של חפצים ופריטים בהיקפים גדולים. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם אנחנו זקוקים לפינוי של פריטים בודדים כמו למשל פינוי של ספה ישנה שאנחנו רוצים להחליף, פינוי של ארון בגדים בחדר הילדים לאחר שרכשנו עבורם ארון חדש ומודרני, פינוי של ארונות מטבח לאחר החלפת ארונות וכדומה. בכל המקרים הללו, לא כל חברת פינוי תסכים להגיע לביצוע הפינוי, מאחר וביכולתה לנצל את אותו הזמן שהיא משקיעה בפינוי פריט בודד, בפינוי מקיף וגדול שייצר עבורה הכנסה גדולה יותר.

אפשר לפנות לבד, או לאתר חברת פינוי מקצועית

לעומת זאת, חברות פינוי גדולות ומקצועיות אינן מבחינות בין סוג פינוי אחד למשנהו, ועבורן פינוי דירה הוא מעין דרך חיים. כאשר לקוח מעוניין לפנות דבר מה מביתו, חברות אלו תתייצבנה ותבצע את העבודה כפי שצריך ובצורה מקצועית. על כן, בפניכם עומדות שתי אפשרויות: האפשרות האחת היא פינוי עצמאי של הרהיטים הישנים ואת זה תוכלו לעשות אם יש לכם את הזמן, האנרגיה והחשק לעשות זאת, אם יש מי שיסייע לכם בעבודה הפיזית, ואם אתם יודעים בדיוק לאן אתם הולכים לפנות את כל הרהיטים הישנים מרגע שהם יצאו מפתח הבית. אם חסר לכם אחד מן הפרטים האלה, יהיה עליכם לאתר חברת פינוי שתוכל לבצע את המשימה עבורכם.

חברות המתמחות בפינוי פריטים בודדים

בהקשר זה, כדאי לציין שישנן חברות פינוי רהיטים ישנים מקצועיות המציעות שירות של פריטים בודדים באופן ספציפי. התשלום יתבצע כנראה על פי מספר הפריטים המפונים, כשעל כל פינוי של כל פריט יהיה עליכם לשלם סכום אחיד כלשהו. לו היה מדובר בפינוי של תכולת דירה שלמה, אפשרות זו לבטח לא הייתה מספיק אטרקטיבית עבורכם, אך מאחר ומדובר בפריטים בודדים בלבד, ואולי אפילו פריט אחד או שניים, זאת בהחלט יכולה להיות האפשרות האטרקטיבית ביותר עבורכם. צרו קשר עם חברות פינוי, בררו את הפרטים הדרושים לכם, ונסו לאתר את החברה המתאימה לכם ביותר.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.