האם למכור או לפנות רהיטים ישנים?

ובכן, לא מדובר כאן בשאלה שברומו של עולם, אך בהחלט בדילמה שבה נתקל כמעט כל מי שיש לו רהיטים ישנים בביתו, מהם הוא רוצה להיפטר בדרך הנוחה, הקלה, המהירה והזולה ביותר. בין שרכשתם רהיטים חדשים ואתם רוצים כעת לפנות את הרהיטים הישנים, ובין שישנו פריט ריהוט ישן בביתכם, אותו אתם כבר לא צריכים, ורוצים להיפטר ממנו, יהיה עליכם לשאול את עצמכם האם אתם רוצים למכור את אותו פריט או פשוט לפנות אותו ולשכוח ממנו. מן הסתם, לא אמורה להיות פה דילמה, שהרי אם אפשר להרוויח כסף עבור הפריט, מדוע לא לעשות כן.

האם פריט הריהוט שלכם צפוי לייצר עבורכם את ההכנסה לה אתם מצפים?

ובכן, במקרים רבים, תהליך המכירה של רהיטים ישנים יכול להיות מאוד ארוך ומאוד מייגע, עם עשרות אנשים הפונים ומתעניינים ברהיטים שלכם, אך בסופו של דבר לא קונים, או לחילופין, מודעת יד שנייה שתפרסמו ואף אחד לא יתקשר אליכם, ושוב תגלו שנתקעתם עם פריט הריהוט הישן שלכם באמצע הבית. המבחן פה הוא מאוד פשוט: אם סכום הכסף שאתם מעריכים שתקבלו עבור אותו פריט ריהוט ישן מצדיק בעיניכם את תהליך המכירה שעליכם לעבור, אין שום סיבה שלא תנסו לפחות למכור אותו. לעומת זאת, אם אתם חושבים שהפריט ישן מדי, שהביקוש עבורו כמעט ולא קיים, ושהסיכוי שתקבלו עליו סכום משמעותי הוא קלוש, כדאי אולי להזמין חברת פינוי שתפנה אותו מביתכם, ותאפשר לכם להניח את כל העניין מאחור ולהמשיך את חייכם.

חשבו לעומק על כל ההשלכות של כל החלטה

לפעמים, המחשבה שעולה בראשנו לראשונה יכולה להטעות אותנו, ובסופו של דבר להתברר כטעות. לא תמיד הרעיון של מכירת פריט ריהוט ישן הוא טוב יותר מפשוט לפנות אותו מהבית, ואפילו לשלם עבור אותו פינוי. לעיתים האנרגיה שאנחנו צריכים להשקיע במאמץ המכירה, ובכך שאנחנו נשארים עם אותו פריט ריהוט באמצע הבית, היא הרבה יותר יקרה מכל מחיר שנשלם לחברת פינוי רהיטים ישנים על מנת שזו תפנה אותו מביתנו. עליכם לשקול את הדברים לעומקם, להגיע למסקנה שלכם, ולבצע אותה כפי שאתם מבינים.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.