האם ניתן לפנות גגות גבוהים בבנייני רבי קומות?

משימת פינוי גגות היא משימה מורכבת הדורשת יכולות מתקדמות של חברת הפינוי, ולא משנה האם מדובר על בניין סטנדרטי, או אפילו על בית פרטי צמוד קרקע. עצם העובדה שלאורך כל תהליך הפינוי, אין פלטפורמה שעליה אפשר לשנע את החפצים בצורה נוחה ובטוחה, הופכת את כל הסיפור למורכב. העניינים נעשים אף מורכבים יותר כאשר מדובר על פינוי גג בגובה רב, פינוי גג של בניין רב קומות, שבו יכולות להיות עשר, עשרים, שלושים ואף יותר קומות. במקרה כזה, מדובר במשימה סופר מקצועית שאולי חברת פינוי אחת בלבד מסוגלת אכן לבצע אותה כפי שצריך ועל פי כל הסטנדרטים הנדרשים.

פינוי באמצעות מנוף ואמצעי שינוע ייעודיים לעבודה בגובה רב

פינוי חפצים מגגות ומרפסות בקומות גבוהות של בניינים רבי קומות צריך להתבצע בהכרח באמצעות מנוף, ובמרבית המקרים לא מדובר על מנוף המופעל מן הקרקע, אלא מנוף המותקן על אדן הגג. מנוף זה הוא פריט שמרבית חברות הפינוי אינן מחזיקות בו, ולבטח אינן מוסמכות להפעיל אותו. פינוי מגג גבוה דורש גם יישום של מדיניות וכללי בטיחות קפדניים לרבות יצירת שטח סטרילי מתחת לגג הבניין, ביצוע העבודה על פי מתודולוגיות מקצועיות, תוך שימוש בכלי עבודה מקצועיים ואמצעי שינוע מתאימים לפינוי מגובה רב. מן הסתם, גם אתם כאשר תחפשו את חברת הפינוי שתבצע את העבודה, תהיו מודעים לכך שנדרשת פה רמת מקצועיות גבוהה, ועל כן, מומלץ שתמקדו את החיפושים שלכם סביב חברות פינוי מקצועיות בלבד.

לא עוד משימת פינוי על גבי עגלות בחדר המדרגות

כמו כן, עליכם לצפות לעלות גבוהה של שירות הפינוי, ללא פרופורציה לעלות פינוי רגילה. הסיבה לכך ברורה, שהרי כבר לא מדובר על עוד משימת פינוי שבה משנעים את החפצים על גבי עגלות בחדר המדרגות ומסיימים את הסיפור תוך שעות ספורות, אלא על משימה שיכולה להימשך מספר ימים, דורשת שעות ארוכות של הכנה, ושל פירוק, וכמובן דורשת רמה גבוהה של מקצועיות, עבודה איטית ומבוקרת, ובמילים אחרות עבודה שחברות פינוי בודדות אכן מסוגלות לעשות ולהציע לכם.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.