האם פינוי מהגג עולה יותר מאשר פינוי דירה?

התשובה היא, לא בהכרח. עלות שירות פינוי משתנה משירות לשירות ונקבעת על פי שורה של פרמטרים כדוגמת היקף החפצים והפסולת שיש לפנות, סוג החפצים שיש לפנות, הקומה בה ממוקמת הדירה, רמת המורכבות של פינוי החפצים וכדומה. מן הסתם, פינוי חפצים מגגות ומרפסות הוא תהליך שעשוי להיות מורכב יותר מאשר פינוי מדירה. מן הצד השני, מדובר בדרך כלל על פינוי בהיקף קטן יותר, עם פחות חפצים מאשר פינוי תכולת דירה מלאה. המחיר שייגבה מכם עבור פינוי הגג צריך להיקבע על ידי בחינת המקום על ידי נציג חברת הפינוי שיעריך את היקף העבודה ואת המורכבות שלה, ובהתאם לכך יפיק עבורכם הצעת מחיר.

פירוק ופינוי אנטנה מהגג

יחד עם זאת, פינוי מהגג מאופיין בדרך כלל במורכבות ייחודית שלא קיימת בפינוי דירה רגילה. כך למשל, אם כחלק מהפינוי אתם מבקשים מחברת הפינוי שתפרק את האנטנה הגבוהה מהגג, רכיב זה בתהליך יכול להקפיץ את המחיר, מהסיבה הפשוטה שמדובר בעבודה מורכבת וייחודית. האנטנה יכולה להגיע לגובה של חמישה שישה מטרים, קשורה ומעוגנת היטב לקצוות הגג, ופירוקה בצורה בטוחה יכול להיות מאוד מורכב ומאוד מסוכן. במרבית המקרים, חברות פינוי רבות יסרבו לבצע פירוק ופינוי של אנטנה על הגג, ומבחינתכם זו דווקא בשורה טובה, מכיוון שכאשר תמצאו חברת הפינוי שלבסוף תסכים לבצע את המשימה היא, תוכלו להיות בטוחים שמדובר על חברת פינוי מקצועית ומנוסה, בעלת יכולות מתקדמות.

פינוי דודי שמש, קולטי שמש ופסולת מהגג

הדברים דומים גם כאשר מדובר על פינוי של דודי שמש וקולטי שמש מן הגג, שני פריטים כבדים במיוחד, ובעלי שטח פנים גדול. טכנאי דודים מבצעים פינוי של דודים ישנים כמשימה של מה בכך, ועדיין, לא כל חברת פינוי תרצה להיכנס לנישה הזאת של פינוי חפצים כבדים ומורכבים מהגג. חפשו את חברת הפינוי שתבצע עבורכם את העבודה בצורה מקצועית, ועל פי כללי בטיחות קפדניים, ובתוך ימים ספורים תוכלו ליהנות מגג פנוי ונקי, ללא חשש מנזילות בקומה האחרונה, וללא חשש של סכנות בטיחותיות שעלול הגג לייצר לעוברי האורח.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.