פינוי פסולת מבתים

הכנה לקראת פינוי דירת ירושה – מדריך

אם קיבלתם דירה בירושה, וכעת אתם מעוניינים להכין אותה לקראת השלב הבא בחייה, בין שמדובר על העמדתה להשכרה, בין שמדובר על העמדתה למכירה ובין שאתם מעוניינים לעבור לגור בה בעצמכם, ישנם מספר דברים שכדאי שתדעו לפני שאתם מזמינים את שירות הפינוי, ולפני שהפינוי מתחיל בפועל. הנה מדריך קצר שיוכל לסייע לכם.

פינוי אישי

פינוי אישי הוא למעשה השלב בו אתם נכנסים אל הדירה בעצמכם, לפני שמגיע צוות הפינוי, ואולי אפילו לפני שהזמנתם בכלל את השירות, ואוספים את כל הפריטים שאותם אתם רוצים לשמור לעצמכם. אלה יכולים להיות ספרים, תכשיטים, מזכרות, ניירת, מסמכים, אלבומי תמונות וכל פריט אחר שהוא בעל ערך רגשי עבורכם, כמו גם פריטים בעלי ערך כספי גבוה שאותם אתם רוצים לשמור לעצמכם, כמו למשל טלוויזיית פלאזמה גדולה, מקרן וידאו, מקרר חדש, מכונת כביסה חדשה או כל פריט אחר שיש לכם צורך בו.

הנחיית צוות הפינוי

לאחר שהזמנת את השירות, וכאשר מגיע צוות הפינוי אל הדירה, אתם רוצים להבהיר לעובדים שמדובר על דירת ירושה, וכי אתם מצפים שהעובדים יעבדו בתשומת לב רבה ובצורה בוגרת ואחראית, ואם מישהו מהם מזהה פריט שעשוי להיות בעל ערך רגשי, ושאתם אולי לא שמתם לב אליו קודם לכן, שישמרו את אותו פריט ויעבירו אותו אליכם. חברות פינוי דירה מקצועיות מקפידות על נושא זה גם ללא הנחיה מיוחדת מהלקוח, אך אין לדעת מה היא המדיניות של החברה בה בחרתם בפועל.

שדרוג הדירה

פינוי הדירה הוא רק חלק מן התהליך אותו אתם צריכים לעבור כדי להכין את הדירה אל השלב הבא בחייה. לאחר הפינוי יהיה עליכם לנקות את הדירה באופן יסודי, ובמקרים מסויימים גם לבצע חיטוי מקצועי לסילוק נגעים כמו תחב, עובש, פטרת ומושבות חיידקים, ואולי אף שיפוץ ראשוני הכולל עבודות טיח, צבע, סיד ותיקונים קטנים. על מנת שתוכלו לקבל את הערך המרבי עבור כספכם, בדקו עם החברה האם היא מספקת את השירותים הללו, והזמינו אותם כך שבתוך זמן קצר מאוד תוכלו כבר לפרסם את הדירה בלוחות המודעות.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.