חברות פינוי ירושות ברגישות וביסודיות

קיבלתם דירה בירושה ואין לכם מושג מה עושים בה? מתבלטים אם למכור, להשכיר, או לגור בה בעצמכם? לא יודעים מה לעשות עם כל החפצים שיש בדירה? הגעתם למקום הנכון. התמודדות עם ירושה אינה דבר של מה בכך בעיקר אם מדובר על דירה מלאה בכל טוב. בשלב הראשון חשוב להבין שאין דרך לקבל החלטה מושכלת לגבי עתיד הדירה כל עוד היא מלאה בחפצים. הסיבה לכך היא שלא אתם ולא הקונים או הרוכשים הפוטנציאליים יכולים להעריך את שוויה האמתי.

מי יכול לבצע?

משום כך כשלב ראשון יש לפנות את הדירה מכל החפצים שיש בתוכה. אם שאלתם את עצמכם מתי ואיך תעשו זאת התשובה היא שלא אתם אלא חברות פינוי ירושות יעשו זאת עבורכם עם כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים שעומדים לרשותם. למי שלא השתכנע עדיין נסביר כי פינוי כזו כמות של תכולה דורשת כמה וכמה ידיים עובדות, זמן, ניסיון וציוד מתאים. יתר על כן היות שאתם עדיין לא ממש יודיעם מה לעשות בתכולה מומלץ עד סיום הפרויקט לאחסן אותה במחסנים מתאימים.

מה העלות?

משום שאין לכם זמן מיותר חברות פינוי ירושות יוכלו לבצע עבורכם את המשימה הסיזיפית של מיון התכולה, חלוקה לנושאים ואריזה בארגזים עד לשלב הבא של שיקום הדירה והטיפול בה. את התכולה ניתן כאמור לאחסן בשלב זה או אם החלטתם למכור זה הזמן הציע לאותה חברות פינוי ירושות את התכולה למכירה. את הצעת המחיר שתקבלו ניתן לקזז מהעלות הכוללת של הטיפול בבית, כך שיתר העבודה תהיה בחינם או בתשלום סמלי.

ציוד מקצועי

במקרים רבים פינוי דירה כזו דורש מכולות אשפה, מנופים ועוד ציוד מתאים לפינוי ריהוט כבד. חברות פינוי ירושות עובדות עם הציוד המתאים ומשום כל יוכלו לתת מענה הולם גם בהקשר זה. לאחר שהדירה ריקה מכל החפצים שהיו בתוכה ניתן לבצע בה עבודות שיפוצים קלות כמו תיקוני צנרת וחשמל, החלפת דלתות, חלונות ועוד. מדובר על פעולות פשוטות שביצוע שלהם עשוי להעלות משמעותית את ערך הדירה ולכן כדאי לבצען. בנוסף מתבצע בדירה ניקיון יסודי כולל צביעה מקצועית.

לקבל החלטה באופן שקול

כעת אחר שהדירה קיבלה חזות שונה לחלוטין תוכלו להתבונן בה ולהחליט באופן מושכל מה אתם רוצים לעשות בה. ניתן להציעה למכירה, השכרה או לחילופין להתגורר בה בעצמכם. כך או כך הדירה כעת נראית טוב בהרבה לעומת מצבה הקודם וערכה גבוה משמעותית. את הריהוט שאחסנתם תוכלו להכניס בחזרה לדירה או אם החלטתם לתרום או למכור אותו לעמוד לרשותכם חברת הפינוי עם סיוע בכל מה שנדרש.

עלות לעומת תועלת

במבחן העלות מול תועלת מדובר על פרויקט משתלם במיוחד היות שעלותו נמוכה ביחס לתמורה הגבוהה שתקבלו כתוצאה משדרוג הנכס. העובדה שהפרויקט מנוהל על ידי חברה אחת הופכת אותו ליעיל בהרבה ומאפשרת לכם לקבל תוצאה מושלמת בתוך כמה ימים בלבד.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.