חברות שמפנות כלי בית או מי באמת צריך הר של פורצלנים

קיבלתם ירושה ואין לכם מה לעשות בה? נחתה עליכם דירה מלאה בכלי בית שאתם לא ממש צריכים לעצמכם אבל כואב לכם להשליך לפח? הגעתם למקום הנכון. לא מעט אנשים מקבלים לידיהם דברים שאינם יודעים מה לעשות בהם ולא כולם מבינים את הפוטנציאל שטמון בהם. כך למשל דירה ישנה בירושה שעמוסה בכלי בית ישנים שאינם מיועדים ומתאימים לכם יכולה בן רגע או בתוך כמה שעות להפוך להיות שכיית חמדה שמניבה תשואה נאה למדי.

מה עושים עם כל הפורצלן הזה?

חברות שמפנות כלי בית הן הכתובת לכל מי שנתקל בסיטואציה כזו ואינו יודע מה עושים עם ערמות של פורצלנים איכותיים שקיבל בירושה. מדובר על חברות מקצועיות שמבצעות רכישה מסודרת מאורגנת של כל כלי הבית על פי שווין ובתמורה הם יבצעו עבורכם את עבודת פינוי הבית והכנתו להשכרה או למכירה. ניתן כמובן למכור את התכולה מבלי לקבל את השירותים הללו אבל זו בהחלט הזדמנות פז להכין את הדירה הישנה להשכרה או למכירה ולהגדיל משמעותית את ערכה ואת שוויה.

מתי נקבע את ערך הדירה?

חשוב להבין שערך של דירה לעולם ייקבע כאשר היא ריקה. דירה ריקה נראית גדולה יותר וניתן להעריך את הפוטנציאל שלה באופן טוב יותר ללא חפצים והסחות דעת. יתר על כן קונים או שוכרים פוטנציאליים יתקשו לדמיין את חייהם בדירה שעמוסה בחפצים בייחוד אם מדובר על חפצים של אדם מבוגר. משום כך חשוב לרוקן את הדירה ולהעביר אותה שיקום קצר שיכלול ניקיון יסודי בכל חלקיה, צביעה והדברה. ניתן לשלב פעולות נוספות שעלות זניחה ושישפרו את מראה הדירה פלאים.

מה עוד ניתן לעשות?

זה כולל החלפת שקעי חשמל, דלתות, חלונות ותריסים, עבודות אינסטלציה וחשמל פשוטות וכדומה. ניתן לבצע פוליש רצפות ובכך לחדש כללית את מראה הבית ולהפוך אותו לאטרקטיבי בהרבה. כאמור חברות שמפנות כלי בית יוכלו להעניק לכם את השירות הזה בחינם או בעלות סמלית בתמורה לתכולה שבבית, הכל על פי ההסכם שייקבע מראש. בהקשר זה נדגיש שחשוב לבחור חברה מקצועית שמעניקה לכם ביטחון וחותמת אתכם על הסכם מסודר. עוד חשוב לוודא שאתם מקבלים את כל השירותים שלהם אתם נדרשים.

העלות לעומת התועלת

בחלק מהמקרים ניתן לבקש לאחסן את תכולת הבית במחסנים עד לסיום הפרויקט ועם סיומו להכניס פנימה את הריהוט או חלק ממנו, דבר שיסייע לכם בעיקר אם מדובר על דירה שמיועדת להשכרה. כך או כך חברות שמפנות כלי בית מצוידות בכל הציוד הנדרש כדי בצע את הפינוי באופן מהיר ויעיל כך שבתוך כמה ימים הדירה תהיה מוכנה למכירה או להשכרה. חברות מסוג זה מעניקות שירותים רבים ומגוונים שניתנים על ידי בעלי מקצוע ועובדים מנוסים עם ציוד מתאים.

חשוב לוודא שכלל העובדים מבוטחים בביטוח בפני פגיעות ותאונות כולל ביטוח צד ג'. עוד חשוב לוודא פינוי אחראי של האשפה על ידי מכולות מתאימות לאתרי פסולת מוסדרים.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.