טיפים להכנה לפינוי דירה

אם הזמנתם שירות פינוי דירה, וחברת הפינוי צפויה להגיע אליכם בימים הקרובים, ישנם מספר דברים שאתם רוצים לדעת על מנת להבטיח את הצלחת המשימה והפקת הערך המרבי מהשירות הניתן לכם ואשר עליו אתם משלמים. הנה מספר טיפים לפינוי דירה שיוכלו לסייע לכם לעבור את זה בשלום:

מיינו את החפצים החשובים

לפני שצוות הפינוי מגיע אליכם, אתם רוצים למיין את החפצים בדירה, ולשמור לעצמכם את החפצים החשובים לכם. ישנן חברות פינוי המציעות שירות של מיון חפצים על פי הוראות הלקוח, אך לא ברור האם החברה שבחרתם אכן מציעה את השירות, ובאיזו רמה היא מבצעת אותו, על כן מומלץ לסמוך בהיבט זה רק על עצמכם, ולהבטיח שהפריטים החשובים לכם לא יפונו אל מכולת הפינוי.

בררו לגבי שירותים משלימים

חברות פינוי מובילות מציעות חבילות של שירותים משלימים המיועדות לסייע לכם לסיים את המשימה כמה שיותר מהר ולקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה. שירותים אלה כוללים ניקיון יסודי, חיטוי מקצועי, שיפוץ ראשוני, מיון חפצים, סידור חפצים, אריזה ועיטוף וכדומה. בררו עם החברה שבחרתם אילו שירותים היא מציעה ומה העלות של כל שירות.

הכינו את השכנים

משימת פינוי דירה עלולה להפר מעט את השלווה בבניין, במיוחד אם החברה שבחרתם אינה מקפידה על ביצוע העבודה בצורה שקטה, רגועה ונקייה. על כן, מומלץ בכל מקרה להכין את השכנים מראש ולמנוע חיכוכים לאחר מכן.

שוחחו עם צוות העובדים

לכשחברת הפינוי מגיעה אליכם, לפני תחילת העבודה נהלו שיחה עם צוות העובדים והבהירו להם את הדברים החשובים לכם. כך למשל, תוכלו לבקש שהפינוי יבוצע בצורה שקטה ונקייה, ושלאחר הפינוי ינוקה חדר המדרגות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו.

היו נוכחים במעמד הפינוי

חברות מקצועיות ומובילות יכולות לבצע את הפינוי גם ללא הנוכחות שלכם, ואתם בהחלט יכולים לסמוך עליהן. יחד עם זאת, מאחר ולא ברור מי היא החברה שבחרתם, אתם רוצים להבטיח שהדברים מתנהלים כפי שצריך וכפי שאתם רואים לנכון, ואת זה תוכלו לעשות רק באמצעות נוכחות שלכם במקום בזמן הפינוי.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.