טיפים לפינוי דירה לקראת מכירה

אם יש לכם דירה הנמצאת בבעלותכם, אך לאורך השנים השתמשתם בה כבמעין מחסן משפחתי, וכעת אתם מעוניינים לפנות את הדירה על מנת להעמיד אותה למכירה, ישנם מספר דברים שאתם רוצים לדעת כדי שתוכלו להפיק את המיטב משירות הפינוי ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם. הנה מספר טיפים לפינוי דירה שיוכלו לסייע לכם:

דירה פנויה ונקייה

כאשר המטרה בשכירת שירות פינוי דירה היא העמדת הדירה למכירה, זה לא מספיק שהדירה תהיה ריקה אלא חשוב שהיא גם תהיה נקייה לחלוטין. חברות פינוי מובילות ומקצועיות מציעות חבילות שירות של ניקיון יסודי של הדירה לאחר הפינוי, ובמידה והשתמשתם בדירה לאורך השנים כמחסן משפחתי, אתם רוצים להזמין גם שירות של חיטוי מקצועי על מנת לסלק את כל הנגעים שהתפשטו בה לאורך שנים של הזנחה.

העלאת ערך הדירה

מחירה של דירה הוא דבר מאוד נזיל, וניתן לשינוי בהתאם לתחושה שמרגיש הקונה הפוטנציאלי כאשר הוא נכנס לדירה. השקעה בשיפוץ ראשוני של הדירה הכולל עבודות טיח, צבע, סיד, תיקונים קטנים וכדומה יכולה לעלות לכם אלפי שקלים בודדים ולייצר לכם אפשרות לבקש עוד עשרות אלפי שקלים במחיר הדירה. על כן, נסו למצוא חברת פינוי המציעה גם שירות של שיפוץ ראשוני, או שכרו איש שיפוצים ייעודי לטובת העניין.

התעקשו על חברה מקצועית בלבד

בבחירת חברת הפינוי המתאימה לכם, הקפידו לבחור בחברה מקצועית בלבד גם אם המחיר יהיה מעט יותר גבוה. חברה כזאת יכולה לבצע עבורכם את העבודה במהירות ובצורה מושלמת, כך שברגע שמפתחות הדירה נמסרים לכם בחזרה, אתם כבר תוכלו לפרסם את הדירה למכירה בלוחות המודעות השונים. איך תבחרו את הדירה המקצועית הדרושה לכם? בטיפ הבא

בחירת חברה מקצועית

בחירת חברה מקצועית הוא תהליך המבוסס על שאילת השאלות הנכונות, ובחינת התשובות המתקבלות. בררו עם החברה איתה אתם מדברים לאן היא מפנה את החפצים לאחר הפינוי, האם היא מוסמכת לעבודה עם מנוף, מה גודל צוות הפינוי וכדומה. כל אלה יוכלו לתת לכם מושג לגבי הסטנדרטים המנחים את החברה בפעילותה המקצועית.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.