טיפים לפינוי מחסן

המחסן שלכם משמש אתכם לאחסון כל אותם פריטים שאינכם צריכים ואשר אינם משרתים אתכם יותר, אבל אתם בכל זאת רוצים לשמור אותם קרוב אליכם. בשלב מסויים, המחסן מתמלא ויש צורך לפנות אותו. הנה מספר טיפים לפינוי דירה שיסייעו לכם להשיג את המיטב מהשירות:

אספו את הפריטים החשובים לכם

לפני שמגיעה חברת הפינוי אל המחסן שלכם, כנסו בעצמכם אל המחסן ואיספו את החפצים שאותם אתם רוצים לשמור לעצמכם. לא ברור האם החברה ששכרתם מציעה שירות של מיון חפצים, ולכן בהיבט זה תוכלו לסמוך רק על עצמכם.

פנו כמה שיותר

לנו, בני האדם, יש נטייה לאגור כל דבר שנתפס אצלנו כרכוש אישי. מהסיבה הזאת, אנחנו נוטים לשמור חפצים שברור לנו שלא נשתמש בהם עוד לעולם, אבל כדאי לשמור אותם רק ליתר בטחון. אם אתם כבר מזמינים חברת פינוי לביצוע פינוי מקצועי, אתם רוצים לפנות את כל החפצים שאין לכם צורך בהם, ועל כן מומלץ להתנתק מהרגשות כלפי אותם חפצים ולפנות את כל מה שאפשר, ללא יוצא מן הכלל.

טפלו בריח הרע

אנשים רבים אינם מודעים לכך שמקור הריח הרע בביתם הוא חפצים המאוחסנים במחסן הבית ללא ניע וללא זיע. חפצים אלה סופגים אדי שמן בישול, לחות, אבק, ריחות רחוב וכדומה, ולאחר מכן מפיצים את הריח בכל רחבי הבית. על כן, לאחר הפינוי יהיה עליכם לסדר את החפצים מחדש במחסן, והפעם בקשו מהחברה שתעשה זאת עבורכם בצורה מקצועית, עם עיטוף מתאים של החפצים וסידור יעיל של החפצים במחסן.

התעניינו בשירותים משלימים

פינוי מחסן הוא רק חלק מהסיפור. לאחר שתפנו את החפצים מהמחסן אתם עלולים לגלות נגעים שונים שהתפשטו במחסן, כמו למשל תחב, עובש, פטרת וחיידקים. בררו עם החברה אותה שכרתם האם היא מציעה שירותים משלימים כמו למשל חיטוי מקצועי לאחר פינוי, ניקיון יסודי של המחסן, שיפוץ ראשוני של המחסן וכדומה. שירותים אלה יסייעו לכם לסיים מהר וחלק את כל המשימה ולהמשיך הלא ללא צורך לשכור נותני שירות נוספים לביצוע עבודות נוספות שצריך לבצע.

13 תגובות

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.