מדוע זה חשוב לפנות חפצים מהגג?

מן הסתם, לו הייתם נשאלים מתי בפעם האחרונה ביקרתם על גג הבניין שלכם, התשובה הייתה ניתנת בטווחי זמן של שנים, ולא של חודשים או ימים. עבור מרבית האנשים, הגג הוא פשוט שם, אבל אין זה מקום שצריך או כדאי לבקר בו או להגיע אליו. מתי בכל זאת מגיעים לגג? כאשר דוד השמש מתקלקל, כאשר קולטי השמש נשברים, ובמקרים חריגים, כאשר רוצים להשליך פסולת כלשהי שאסור להשליך בפח הזבל השכונתי, והגג הוא המקום המוסתר והמיידי ביותר עבורנו. העניין הוא שהגג הוא גבוה, וכל חפץ שנמצא עליו מהווה סיכון לעוברי אורח בסביבת הבניין, שלא לדבר על הנזק שיכולה פסולת על הגג לגרום לתקרת הדירה בקומה העליונה של הבניין.

גורם מרכזי לנזילות בתקופת החורף

על הגג שלכם יכולים להיות פריטים שונים ומגוונים של פסולת, דודים ישנים, קולטי שמש שבורים שלא פונו מהגג, שברי אנטנה, או אנטנה עומדת שאף אחד לא עושה בה שימוש כבר שנים ארוכות, ועדיין ניצבת בגאווה ובגובה רב. פסולת זו יכולה לגרום להצטברות מים בתקופת החורף, מה שיגרום לנזילות ורטיבות בקומה האחרונה של הבניין, ולמשוך אליה שורה של מזיקים המוצאים בית חם על הגג, ומשם יוצאים לציד המזון במטבחי דירות הבניין. בנוסף לכך, רוחות חזקות התוקפות אותנו מדי פעם בפעם, יכולות לשאת איתן חפצים שונים מהגג ולהעיף אותם אל הקרקע.

פנו את גורם הסכנה וההפרעה מהגג שלכם

בדיוק מכל הסיבות האלה, חשוב מאוד לפנות פסולת מהגג, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חברת פינוי חפצים מגגות ומרפסות מקצועית המציעה את השירות של פינוי גגות, ויודעת לעבוד בגובה רב, בין באמצעות מנוף ובין באמצעות אמצעי שינוע וכלי עבודה מקצועיים אחרים. חפשו חברת פינוי המציעה את השירות, ובתוך ימים ספורים הגג שלכם יהיה פנוי ונקי כפי שהוא צריך להיות. אם יש לכם נזילות רבות ודליפות מהגג, לא מן הנמנע שלפסולת שעל הגג יש יד ורגל בעניין, ואולי לפני שאתם מזמינים איטום של הגג, תוכלו להזמין חברת פינוי שתפתור עבורכם את הבעיה.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.