עוברים דירה עם חברות פינוי דירות

מעבר דירה הוא תמיד סוג של עונש, מעין שינוי שמחייב אותנו בהרבה תחומים בחיים, והסיבה העיקרית שבגללה מעבר דירה הוא כה מאתגר הוא המעבר עצמו. לא בהכרח שינוי סביבת המגורים הוא הדבר הקשה משום שעל פי רוב שינוי זה נעשה במטרה לשפר את איכות החיים ומצביע על שינוי לטובה. הסיבה שבגללה מעבר דירה הוא משימה כה מאתגרת שגורמת לאנשים להישאר גם בדירות שהם אינם מרגישים בהם בבית, היא המעבר עצמו בדגש על כמה סיבות עיקריות.

למה זה כל כך קשה?

ראשית הקושי המובן לארוז את חיינו לאחר כמה וכמה שנים שבהן חיינו באותו הבית, בעיקר כאשר יש ילדים קטנים שכמובן מגיעים עם כמות ציוד בלתי נתפסת. מעבר לקושי האובייקטיבי של האריזה עצמה נלווים לקושי זה כמה אתגרים: השגת חומרי אריזה טובים, מציאת קרטונים, היכולת לארגן את התכולה בצורה יעילה ומסודרת כך שפריקת התכולה בבית לא תהיה משימה בלתי אפשרית ועוד. לכך מצטרפת גם מגבלת זמן ברורה עם שגרת העבודה והניסיון לשמר את החיים בבית בצורה נורמלית ככל שניתן עד המעבר עצמו.

לפעול בכל המישורים

קושי אחר שהופך את מעבר הדירה למשימה קשה במיוחד הוא הצורך לפעול בכמה וכמה מישורים במקביל. לפרק את הארונות, לארוז את הבית, למצוא קונים פוטנציאליים לחלק מהתכולה, לפנות את הבית שאנחנו עוזבים בכל מה שקשור לצביעה ותיקונים קלים ועוד. מעבר לקושי לתמרן בין כל המשימות הללו יש עלויות שנלוות לכך עקב תשלום לכל בעל מקצוע בנפרד. כל הסיבות הללו ועוד רבות אחרות אם כן הופכות את מעבר הדירה לכמעט בלתי אפשרי ללא עזרה מקצועית.

בלי כאבי ראש

חברות פינוי דירות מציעות שירות מקצועי ומסודר שכולל בתוכו אל כל המשימות שנלוות למעבר עצמו החל ממיון התכולה, המשך בארגון והאריזה שלה באופן מאורגן ומסודר וכלה בשינוע התכולה למחוז חפצה. כמו כל דבר בחיים, גם כאן העבודה שכל השירותים ניתנים על ידי גורם אחד הופכת את התהליך למסודר ויעיל הרבה יותר. כחלק מפרויקטים של העברת דירה מציעות החברות הללו מגוון שירותים נלווים שפשוט יהפכו את הפרויקט לקל ונעים בהרבה.

ליווי לכל אורך הדרך

בשלב הראשון מספקת החברה קרטונים מצוינים וחומרי אריזה. חברות פינוי דירות יגיעו אליכם הביתה ויחלו למיין את התכולה ובעזרת חומרי האריזה המשובחים יארזו אותה באופן אחראי ומסודר על פי חלוקה הגיונית שתקל עליכם גם בעת הפריקה. בנוסף מציעות החברות הללו שירותי פירוק ארונות למיניהם החל מארונות אמבטיה וארונות מטבח וכלה בארונות קיר וחדרי ארונות. זה הזמן למיין את הציוד והריהוט ואם יש ברשותכם תכולה שתרצו למכור חברת הפינוי תשמח רוכש חלק מהחפצים.

מינימום הפרעה לשגרה

העבודה בשיטה כזו מאפשרת לכם להמשיך בשגרת החיים עד יום המעבר עצמו מבלי לחיות שבועות רבים בארגזים ומבלי לשבש את שגרת החיים בבית. מלבד ההובלה של התכולה ליעדה מעניקה החברה שירותים נוספים כמו צביעת הדירה הישנה או החדשה, ניקיון ותיקונים קלים לפי הצורך וכל מה שדרוש כדי להפוך את הפרויקט לקל בהרבה עבורכם.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.