פינוי אנטנה מגג מבנה

מבט קצר על גגות הבתים בישוב בו אתם גרים, יוכיח לכם שכמעט על כל גג וגג עומדת אנטנה גבוהה בגובה של חמישה שישה מטרים, מעוגנת עם כבלי מתכת אל קצוות הגג. לעומת זאת, בדיקה קצרה בתוך כל אותם בתים, תוכיח לכם שכמעט כל הבתים עושים שימוש בשירות כבלים או לוויין, ויתר הבתים עושים שימוש בשידורי טלוויזיה אחרים שאינם מגיעים אל הבית באמצעות אותה אנטנה מפלצתית המותקנת על הבית. ועדיין, מרבית הגגות בישראל עודם נושאים את אותן אנטנות, ונשאלת השאלה מתי תצא התקנה שתחייב את הסרת אותן אנטנות, והאם נדרש אירוע בטיחותי קשה כדי שמהלך כזה אכן יקרה.

פינוי אנטנה מהגג באמצעות חברת פינוי מקצועית

האנטנה שלכם אינה נמצאת בשימוש, וכנראה לא תהיה בשימוש עוד לעולם. לעומת זאת, האנטנה שלכם עודנה מהווה סיכון בטיחותי לעוברים והשבים, ואין לדעת מתי, איך ולמה תקרוס האנטנה תוך שהיא עלולה לגרום לנזק משמעותי לרכוש ולנפש. במקום להמתין ולברר מתי זה יקרה, תוכלו להזמין עוד היום שירות של פינוי חפצים מגגות ומרפסות. במסגרת שירות זה, יגיעו אליכם צוות עובדים מקצועיים הפועלים באמצעות שורה של כלי עבודה ואמצעי שינוע מקצועיים, המאפשרים להם לפנות כל סוג של אנטנה, בכל גודל, ומכל גג בכל גובה. כמובן, שלא כל חברות הפינוי מסוגלות לבצע משימה זו, ויהיה עליכם לאתר את אותה חברת פינוי שאכן יכולה לספק לכם את השירות בצורה מקצועית ובטוחה.

ניצול ההזדמנות לפינוי כל הפסולת מהגג

באותה הזדמנות תוכלו לפנות את הגג מעוד שורה של פריטי פסולת שמכבידים על הגג שלכם, שעלולים לגרום לנזילות ודליפות לתקרת הדירה בקומה האחרונה של הבניין, ואף לסיכונים בטיחותיים בתנאי מזג אוויר קשים. דודי שמש חלודים, קולטי שמש שבורים, פסולת בניין שהושלכה על גג הבניין וכל סוג אחר של חפצים שאיך שהוא, מתי שהוא מצאו את דרכם אל גג הבניין שלכם. חברת הפינוי תוכל לפרק את האנטנה בצורה בטוחה ומקצועית, ולפנות אותה מן הגג, וכן לקחת איתה את כל הפסולת שהצטברה על הגג, הכל אל יעדים מורשים וחיוביים כמו מפעל מיחזור או אתר מורשה להטמנת פסולת.

4 תגובות

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.