פינוי פסולת

פינוי דירה אחרי ביקור בלתי רצוי של יונים

דמיינו לכם את המצב הבא. נסעתם לחו"ל לחופשה וחשבתם בצורה תמימה שאפשר להשאיר את החלון שלכם פתוח. "רק כדי לאוורר", אמרתם לעצמכם. כשחזרתם ראיתם דבר שלא האמנתם שיקרה. המקום נראה כמו אחרי טבח. הרבה יונים מתות, הרבה צואה, חתולים נכנסים ויוצאים. הכל בגלל שהשארתם את החלון פתוח. נשמע נורא? זה קורה לעיתים קרובות יותר ממה שנדמה לכם.

 

מה עושים במצב כזה?

 

במצב כזה צריכים פינוי דירה. אנחנו בשי פינוי דירה נשמח לעשות זאת עבורכם. היתרון של החברה שלנו הוא שאנחנו יכולים לעשות את העבודה במהירות, ולאפשר לכם לחזור לשימוש בדירה שזה עתה עזבתם מסיבות טובות. אתם לא רוצים שזיכרון החופשה שלכם יהיה טראומטי! נפרט בהמשך מה כולל השירות, אבל רק נגיד שבתוך שעות תקבלו את הדירה שלכם בחזרה. פינוי דירה רק עם שי פינוי דירה!

 

באיזה מצבים צריכים לנקות את הדירה משלשלת של יונים?

 

  • כאמור הסיטואציה שתוארה לעיל שכיחה ביותר. אנשים נוסעים לחופש, משאירים חלון פתוח, וכשהם חוזרים הם מגלים טבח בכל הבית. הבית מלא לשלשת, יונים, ביצים, קינים וגם כמובן חתולים ושאר טורפים.
  • סיטואציה נוספת היא אדם שהלך לעולמו והשאיר דירה ריקה שהפכה למקום קינון של יונים מלכלכות. אם רוצים להשמיש את הדירה / להשכיר או למכור אותה, צריך להחזיר אותה למצב בטיחותי, בריאותי וברמה נורמלית לשימוש.
  • בסיטאוציות בהן צריך לפנות את הדירה –למשל בעליה עובר לבית אבות, צרכים לוודא שהדירה לא עומדת כאבן שאין לה הופכין והופכת להיות סכנה בריאותית

 

היונים נכנסות דרך החלון ועושות בלגאן בבית. בין הנזקים – לשלשת, הרס של מזון, קינים מלוכלכים, שבירת חפצים וזכוכיות, ועוד. כמובן שיש גם את עניין הביצים השבורות ואת סכנת הטורפים, בעיקר חתולים, שמכניסים למשוואה הזאת בעיות רבות נוספות. כמובן שהחיות יכולות למות בצורה טבעית או להיטרף, דבר שמשאיר זוהמה רבה. זאת כמובן, בנוסף לאבק והלכלוך שמצטבר עקב השארת הדירה ריקה, ובנוסף, גם לעיתים הרבה מאד אבק ולכלוך שנוצר בגלל שהדירה מלאה דברים, עמוסה, חשוכה וצפופה.

 

מתי צריך לנקות / לפנות את הדירה מלכלוך בכמות מרובה?

 

כאמור, בכל המקרים המתוארים לעיל יש צורך בניקיון, חיטוי ופינוי. המשימה הזאת לבדה היא מסובכת מאד, קל וחומר אם צריך גם פינוי חפצים. זה אומר שלא כדאי שתעשו זאת לבד. ראשית, זה מגעיל ולכן סביר להניח שתדחו את המשימה, דבר שאי אפשר לעשות אם אכפת לכם מהכנס ומהבריאות שלכם. שנית, אין לכם את הניסיון לכך, דבר שיעקב את העבודה, או יהפוך אותה ללא יעילה. אם למשל יש לכם לשלשת של יונים על ריהוט ייחודי ועתיק או על הרצפה, ניקיון לא נכון של הדברים האלו עלול להרוס אותה, דבר שיעשה רק נזק. קרי, לא כדאי לכם לעשות את זה לבד. דבר שלישי, זה מסוכן מאד לבריאות. לשלשת של יונים יכולה לבוא עם פרעושים ותולעים, הריח בלתי נסבל במיוחד אם יש גופות בבית – הריח, הזוהמה והחיידקים היא לא משהו להתמודד איתו ללא ניסיון או כלים טכניים. לנו, בשי פינוי דירה, יש את כל הכלים לעשות את העבודה עבורכם. שלושת הנקודות האלו חשובות מאד, שכן אתם מעוניינים שהדירה תחזור להיות ברת שימוש כמה שיותר מהר, וזה במיוחד נכון אם זו הדירה שלכם ובסך הכול נסעתם לחופש. הקרב הביולוגי בבית שלכם יצר מצב מאד בעייתי, בו אתם צריכים בעלי מקצוע ואנחנו נשמח לעשות זאת עבורכם. בנוסף, ישנו מצב של זריקת חפצים גדולים בגלל נזק החיות וגם את זה מאד קשה לעשות לבד ללא ציוד. כמו כן, הנזק בדירה דורש תיקון כמו חשמל, צביעה ועוד, ואנחנו יכולים לעשות זאת עבורכם במהירות.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.