פינוי דירה ללא דאגה – טיפים

אם אתם מעוניינים לפנות את הדירה שלכם לצורך העמדתה למכירה, העמדתה להשכרה או לכל צורך אחר, אתם רוצים לעשות את הדברים כפי שצריך על מנת שלא תדאגו לכל אורך התהליך, וחשוב מכך, על מנת שהדאגות שלכם לא תתממשנה. הנה מספר טיפים לפינוי דירה שיסייעו לכם לעבור את התהליך בצורה החלקה והקלה ביותר.

השקיעו זמן בבחירת החברה המתאימה

שוק פינוי הדירות בישראל הוא שוק לא ממש גדול, אבל גם לא לגמרי קטן. בשוק זה תוכלו למצוא אין ספור חברות, מעטות מהן מקצועיות ומנוסות, ורבות קטנות וקיקיוניות, המבוססות בדרך כלל על זוג חברים עם טנדר. הצלחת תהליך הפינוי מתחילה בבחירת החברה המתאימה לכם ביותר, חברה מקצועית, מנוסה, בעלת מוניטין ואמינה.

שאלו שאלות

כשאתם בוחרים את החברה שתבצע עבורכם את הפינוי, שאלו את כל השאלות המטרידות אתכם ואל תחסכו שום דבר. בררו לאן מפונים החפצים לאחר הפינוי, מה עושה החברה עם החפצים, האם החברה היא בעלת הסמכה לעבודה עם מנוף, האם החברה משרתת את כל מגזרי המשק לרבות המגזר העסקי, התעשייתי והציבורי, כמה עובדים מגיעים בצוות הפינוי וכדומה. שאלות אלה תסייענה לכם לקבל מושג מול מי אתם עומדים.

הכינו את השכנים

אחד מהאתגרים המרכזיים בפינוי דירה, הוא ביצוע המשימה מבלי לעורר את חמתם של השכנים ומבלי ליצור חיכוכים מיותרים. על מנת שלא להפתיע את השכנים שלכם, הקפידו להודיע להם מראש על מועד קיום הפינוי. תוכלו לעשות זאת על ידי תליית שלט מתאים בכניסה לבניין. כך לא תהיינה הפתעות, והשכנים שלכם יעריכו את העובדה שחשבתם עליהם.

הכינו את צוות המפנים

לפני שמתחילים בעבודה, איספו את צוות המפנים והעבירו להם את ההנחיות שלכם ואת הציפיות שלכם מהם. תוכלו להכין לעצמכם רשימה עם הנושאים החשובים לכם, והקפידו להעביר את כולם לעובדים מבלי להתבייש, ומבלי לחשוב שאולי זה מיותר. המדובר על רכוש שלכם, ומאחר ואתם הלקוחות, ואתם משלמים עבור השירות, יש לכם את כל הזכות שבעולם לדרוש את הסטנדרטים להם אתם מצפים מחברת הפינוי, וצוות העובדים היא הכתובת המיידית לשם כך.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.