פינוי תכולת דירה בירושלים

ירושלים היא עיר שנמצאת בפיתוח מתמיד כל העת. נבנות בה שכונות חדשות ואנשים רבים מבקשים לשנות מקום מגורים בה. מעבר דירה הוא תהליך ארוך ומורכב וכדאי לבצע אותו בצורה בטוחה. המטרה הראשונית היא להעביר את כל התכולה בצורה מהירה וללא פגיעות בה, וכדי להגיע לתוצאות הללו כדאי לירושלמים ולכל מי שמתעתד לעבור ולגור בה, לחפש ולמצוא חברה מקצועית בתחום. חברה מנוסה שיש לה הנהלה מסודרת תתרום רבות מניסיונה, ותדע לייעץ ללקוחות וללוות אותם במשך כל תקופת המעבר.

 

תכנון המעבר

 

פינוי דירה בירושלים, ולמעשה בכל מקום אחר אורך כיום אחד בממוצע, והדבר תלוי בגודלה של הדירה ובכמות תכולתה. כדי לבדוק את הדירה חייב בעל החברה או נציגו להגיע אליה כדי לקבל פרטים אודותיה ואודות הצרכים של בעליה. ההסברים יכולים להינתן טלפונית, אולם, במקרים רבים, יעדיף נציג החברה לראות את כל זירת הפעולה במו עיניו. ולכן, תיקבע פגישה במקום. כך הוא יכול להתרשם מהפתחים שיש בה, ויוכל לקבוע את כמות העובדים הנדרשת ואת המספר השעות הנדרשות לצורך הביצוע.

 

אריזה נכונה

 

בעל הנכס יכול לקבל טיפים שונים במהלך ההכנות לקראת המעבר, ובין היתר, יקבל הדרכה בשיטות אריזה נכונות. כדאי לארוז בצורה טובה תוך כדי שיבוש בניילון בועות, ניילון נצמד, עיתונים ועוד כדי לעטוף את החפצים השבירים והעדינים היטב. אריזה נכונה מסייעת מאוד לכל העובדים במהלך העברת הפריטים השונים, ובכך מבטיחים למעשה העברה קלה ובטוחה. מעבר לכך, כל העובדים יודעים להעביר חפצים כבדים וכן, פריטים עדינים במידת רגישות גבוהה.

 

שירות מקצועי

 

על כל צוות ההעברה יהיה מנהל עבודה מנוסה שיהיה בקשר עם בעל הבית. מעבר מקום מגורים בירושלים הינו מאורע מרגש ומשמח וחשוב שייעשה בנינוחות מרבית ובהנאה גדולה, ולכך מכוונת הנהלת החברה. נוכחות בעל הנכס חיונית במהלך המעבר מאחר והוא ארז, סמן את הקרטונים ומכיר את ייעודם בבית החדש. במידת הצורך, תספק החברה מנוף הרמה מיוחד לשם הובלת חפצים גדולים, כמו: פסנתרים, בדרך האוויר ודרך פתחי מרפסות רחבים .כל פינוי דירה בירושלים יבוצע לשביעות רצון הלקוחות.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.