שינויים עושים עם חברות שמפנות דירות

החיים מזמנים לנו שלל שינויים שמסמלים גדילה, התחדשות, זקנה ועוד היבטים ותופעות שקשורות בחיים עצמם. עם השינויים הללו נלווים שינויים אחרים כמו למשל מעבר דירה או פינוי דירה. מעבר לעיר חדשה, מעבר לארץ רחוקה, העתקת מקום המגורים מסיבה זו או אחרת, רכישת דירה, שיפוץ הבית- כל הפעולות הללו מסמלות שינויים ודורשות עזרה מטעם גורם מקצועי כמו חברות פינוי דירה. חברות פינוי דירה, הן חברות שמפנות דירות לכל מטרה וייעוד ומכל סיבה שהיא.

בכל מצב ובכל מקום

המצבים השונים שבגללים נדרשים אנשים לפנות את ביתם גוררים דקויות והבדלים ומשום כך הם מחייבות את אותן חברות להעניק בכל תרחיש סל שירותים מעט שונה שמטרתו לתת מענה שלם ומלא על כלל הצרכים של הלקוחות. זה יכול להיות פינוי לקראת מעבר לחו"ל, פינוי לרגל מעבר דירה, פינוי לפני ואחרי שיפוץ הבית, פינוי דירה לטובת ארגון וסידור מחדש של הנכס, פינוי דירה בירושה לקראת מכירה או השכרה ועוד. בעבודות מסוג זה יוצעו על פי רוב שירותי אריזה, מיון, אחסון, הובלה ושינוע וכדומה.

מדרגה גבוהה יותר

במדרגה הבאה נמצאות דירות שדורשות לא רק פינוי של הנכס אלא גם שיקום ועבודות תחזוקה שונות. כאן נכללות דירות מוזנחות, דירות שעברו בירושה, דירות אגרנות כפייתית, דירות שעברו שריפה ונדרשת בהן עבודת שיקום ועוד. בסוג הדירות הללו יבוצע לא רק פינוי מלא של כל התכולה אלא גם פינוי פסולת בעזרת מכולות מתאימות, מיון ופינוי של כל החפצים והחלטה מה לעשות בחפצים השמישים, ניקיון כולל ומלא בעזרת חומרי ניקוי חזקים, הדברה וחיטוי וכן עבודות תחזוקה קלות.

לסיום יבוצעו גם עבודות צביעה ועל פי צרכי הבית ודרישת הלקוח ניתן לשלב גם החלפת ארונות, דלתות, חלונות, תריסים ועוד. מלבד בתים פרטיים חברות שמפנות דירות מציעות גם שירותים למגזר העסקי ובהן פינוי חנויות, עסקים, משרדים, מגרשים, מפעלים וחצרות כאשר הכל בהתאמה לסוג המעבר. זה יכול להיות למשרד או עסק חדש או כחלק מסגירת העסק. במקרים מסוימים כאשר לקוח מעוניין למכור את התכולה ניתן להציע לחברה שמפנה לבצע את העבודה בחינם בתמורה לתכולה.

לטובת כל הצדדים

כך מרוויח הלוח את הפינוי ללא עלות והחברה זוכה בתכולה טובה ושמישה שאותה תוכל  למכור ללקוחות אחרים. גם ועדי בתים מזמינים חברות שמפנות דירות בין אם לפינוי החצר המשותפת, הגג המשותף ובין אם לטובת פינוי וסידור המחסנים או המקלט בבניין. גם כאן נדרש מענה ייחודי שכולל טיפול בעיות עובש ורטיבות, לשלשת יונים והתמודדות עם גרוטאות וכמות גדולה של אשפה. כך או כך, מדובר על שירות כולל שמאפשר לכל מי שנדרש לפנות חלל או נכס לעשות זאת בקלות רבה ובנוחות.

ניתן לצרף לסל השירותים גם עבודות כמו פירוק ארונות מטבח, ארונות אמבטיה וחדרי ארונות, התקנת מדפים, ארגון ומיון החפצים בבית, סידור וארגון תכולה במחסנים ועוד.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.